Swish Junior (Basket Çocuk)

İndirim Oranı : %12 İndirim
Fiyat : ₺124,90(KDV Dahil)
İndirimli : ₺109,90(KDV Dahil)
* ₺13,73 'den başlayan taksitlerle

 

 

SWISH Junior (Basket) OYUNU

Swish Jr. (Basket) oyunu 5 yaş ve üzeri çocuklar için mantıksal düşünme, planlama, problem çözme ve dikkat - konsantrasyon becerilerini geliştiren eğlenceli bir grup oyunudur.   

 

Amaç

Şeffaf swish kartlarını birbirleri ile eşleştirerek en fazla sayıda basket yapmak.

 

Oyun İçeriği

42 adet swish jr. (basket) kartı, 1 adet taşıma torbası.

 

Nasıl Oynanır

Basket nedir?

Bir basket, iki veya daha fazla kartın üst üste konularak her bir renkli şeklin kendi şeklindeki çerçevenin içini doldurmasıyla oluşur. Kartlar ekseni etrafında döndürülebilir ve/veya diğer tarafına çevrilebilir, fakat mutlaka aynı düzlemde üst üste konmalıdır.

Oyun sırasında toplanan her bir kart bir puan değerindedir. Bu nedenle daha fazla kartla yaptığınız bir basket size daha fazla sayı kazandırır.

OYUN

12 adet swish jr. kartı oyun alanına 3x4 şeklinde dizilir. Son kart oyun alanına konulduğunda yönetici "başla" der ve tüm oyuncular basket yapmaya çalışırlar. Oyuncular basket araştırırken kartlara dokunamazlar. Oyuncular kartların yönlerini ve şekillerini akıllarından birleştirmek zorundadırlar. Oyuncular basketi gördüklerinde "basket" diyerek yaptığı basketi kanıtlamak için seçtiği kartları üst üste koyar ve gösterir. Eğer doğru bir basketse oyuncu kartları alır ve puan hanesine aldığı kart kadar puan ekler. Oyun alanına yerden alınan kart kadar yeni kart eklenir. Eğer doğru bir basket değilse kartlar yerine konulur. Oyun sırasında oyuncular herhangi bir turda basket oluşmadığını hissederlerse dağıtıcı 12 karttan 4'ünü destedeki 4 yeni kartla değiştirir. 

 

SWISH Oyununun Kazanımları

Swish Jr. (Basket) oyunu 5 yaş ve üzeri çocuklarda mantıksal düşünme, planlama, problem çözme ve dikkat - konsantrasyon becerilerini geliştiren bir oyundur.   

Benzer Ürünler
Etiketler
Swish, Swish Junior, Junior,