Rush Hour Shift (Rush-Hour-Shift)

İndirim Oranı : %5 İndirim
₺23,72 'den başlayan taksitlerle


 

Rush Hour Shift Oyunu

Rush Hour Shift oyunu 8 yaş ve üzeri herkesin oynayabileceği strateji gelişimi sağlayan 2 kişilik bir oyundur.

Oyunun amacı, iyi bir plan kurarak kendi renginizdeki aracı karşı noktaya ulaştırmaktır.

Rush Hour Shift Oyununun İçeriği

Altın ve Gümüş renkli 2 araç (oyuncuların karşıya geçirmeye çalışacakları araçlar), 3 bölümden oluşan rayla hareket eden oyun alanı, 32 adet oyun kartı ve engel amaçlı kullanılan 12 adet araç bulunmaktadır.

Rush Hour Shift Oyunu Nasıl Oynanır?

Öncelikle kitapçıkta göründüğü şekillerden birine göre engel amaçlı araçlar yerleştirilir. Oyuncular kendi araçlarını oyun alanının birer tarafına yerleştirir. Her iki oyuncuya da görev kartlarından 4 er tane verilir. Diğer kartlar kapalı bir şekilde kenara koyulur.

Oyuna ilk başlayan oyuncu elindeki kartlardan bir tanesini yere açar ve bu karttaki görevi uygular. Daha sonra yerdeki desteden yeni bir kart çeker. Oyun alanının karşısına ilk geçebilen oyuncu oyunu kazanır.

Rush Hour Shift Görev Kartları

Görev kartlarından bazıları hareket kartlarıdır. Bu kartlar çıktığında üzerinde yazan sayı kadar istenirse engel araçları hareket ettirilir, istenirse de kendi aracımız o sayı kadar ilerletilir.

Tablayı kaydırma kartı çıktığında, çıktığında oyun alanı istediğiniz kadar kaydırabilirsiniz.

1x yazan kartlar çıktığında kendi aracınızı istediğiniz kadar ileri doğru hareket ettirebilirsiniz. Eğer aracın önü tamamen açıksa oyun alanının karşısına geçer ve oyunu kazanabilirsiniz.

Hareket ve kaydırma kartı çıktığında ise istersek önce oyun alanını kaydırıp sonra aracımızı hareket ettirebilir, istersek de diğer şekilde yapabiliriz.

 

Benzer Ürünler