Mindo Robot (Mindo Robot)

0,00
Marka : Blue Orange
İndirim Oranı : %6 İndirim
Fiyat : ₺79,90(KDV Dahil)
İndirimli : ₺74,90(KDV Dahil)
{{'UrunDetay_TahminiTeslimSuresi' | translate}} : {{UrunDetayModel.product.tahminiTeslimSuresi}} {{'Global_Gun' | translate}}
* ₺9,09 'den başlayan taksitlerle

ADET

Artır Azalt
Tavsiye Et

 

Mindo Robot 5 yaş ve üzeri çocukların oynayabileceği tek kişilik bir görsel algı, düşünme becerileri, mantık yürütme ve problem çözme becerileri oyunudur.

Oyunun amacı, Robotu görev kartında belirtilen yere yerleştirdikten sonra diğer dikdörtgen ve/veya kare oyun kartlarını görev kartındaki deseni oluşturacak şekilde birleştirmektir.

Mindo Robot Oyunu Nasıl Oynanıyor?

Oyunda 4 faklı zorluk seviyesinden oluşan toplam 60 görev kartı, 9 çift yönlü oyun kartı (2 kare, 7 dikdörtgen) bulunmaktadır. Yeşil görev kartlarında 3x3 görevler, sarı görev kartlarında 2 adet ipucu içeren 4x4 görevler, turuncu görev kartlarında 1 adet ipucu içeren 4x4 görevler ve kırmızı görev kartlarında hiç ipucu içermeyen 4x4 görevler bulunmaktadır.

Oyunun Başlangıcı

Mindo Robot oyununda öncelikle bir zorluk seviyesi seçiyoruz. Örneğin; yeşil görev kartları ile oynarken yeşil renkli oyun kartları ile Robotun tamir evini gösteren sarı oyun kartını kullanmıyoruz. Diğer zorluk seviyelerini ise bu oyun kartlarını da dahil ederek tüm oyun kartları ile oynuyoruz.

Mindo Robot Oyununun Kuralları

Yeşil görev kartı ile oynuyorsanız başlangıçta Robotu karta göre yerine yerleştiriyoruz. Ardından dikdörtgen arkalı önlü 4 oyun kartını, görev kartındaki desenin aynısını oluşturacak şekilde birleştiriyoruz.

Sarı, turuncu ve kırmızı görev kartları ile oynarken öncelikle Robot ve tamir evinin olduğu oyun kartlarını doğru yerlerine yerleştiriyoruz. Sonrasında 7 dikdörtgen ve arkalı önlü oyun kartını görev kartındaki desen ve ipuçları ile eşleşecek şekilde birleştiriyoruz.

Mindo Robot Oyununun Kazanımları

Mindo Robot oyunu 5 yaş ve üzeri çocuklarda düşünme becerileri, mantık yürütme, problem çözme ve görsel algı becerilerini geliştirir.