Jumpin Oyunu (SG421TR)

0,00
Marka : Smart Games
İndirim Oranı : %34 İndirim
Fiyat : ₺99,90(KDV Dahil)
İndirimli : ₺65,90(KDV Dahil)
{{'UrunDetay_TahminiTeslimSuresi' | translate}} : {{UrunDetayModel.product.tahminiTeslimSuresi}} {{'Global_Gun' | translate}}
* ₺8,00 'den başlayan taksitlerle

 

ADET

Artır Azalt
Tavsiye Et

 

Jumpin Oyunu

Tavşanların güvenli şekilde zıplamasına yardım edebilir misiniz? Tavşanların hoplayıp zıplayarak yuvalarına saklanmaları için diğer tavşanları, mantarları ve hatta hareket eden tilkileri kullanın. Jumpin oyunu 7 yaş ve üzeri için uygundur. 60 görev ve portatif bir taşıma çantasına sahip harika bir seyahat oyunudur. 

Jumpin Oyununun İçeriği

Oyunda 1 adet 60 oyundan oluşan oyun kitapçığı, 3 adet tavşan, 3 adet mantar, 2 adet tilki ile taşıma kutusu bulunmaktadır.

Jumpin Oyununun Amacı

Tüm tavşanlar kahverengi deliklere güvenli şekilde yerleşene kadar tavşanları ve tilkileri oyun masası etrafında hareket ettirmektir.

Jumpin Oyunu Nasıl Oynanır?

Bir görev seçilir. Tavşanlar, tilkiler ve mantarlar görevde gösterildiği şekilde oyun alanına yerleştirilir. Oyundaki mantarlar sabittir ve hareket ettirilemez. Tilkiler ileri veya geri kaydırarak hareket eder. Tilkiler engeller üzerinden atlayamaz veya oyun alanında başka bir yere yerleştirilemez. Tavşanlar, yatay veya dikey olarak engelli bir veya iki boşluğun üzerinden atlayarak hareket eder (diğer tavşanlar, tilkiler, mantarlar veya bunların birleşimi). Bunun dışında diğer atlama kuralları şunlardır;

·        Tavşanlar bir atlamadan sonra ilk boş alana atlamalıdır, boş alanları asla pas geçemezler.

·        Tavşanlar en az 1 engelin üzerinden atlamadan asla hareket edemezler. Bu nedenle bitişik bir boşluğa asla geçemezler.

·        Boş delikler engel değilken, içerisinde tavşan olan boşluk bir engeldir.

·        Bir tavşan bir boş deliğe atlayabilir fakat üzerinden atlayamaz.

·        Gerekirse, tavşanlar zaten içerisinde oturdukları deliklerden dışarı atlayabilir.

·        Tilkinin yönü ne olursa olsun, tavşanlar bir tilkinin üzerinden atlayabilir.

Tüm tavşanlar kahverengi deliklere yerleştiğinde oyun tamamlanmış olur. her bir görevi yerine getirmek için gerekli olan maksimum hareket sayısı her görevin üzerinde belirtilmiştir. Bulmacaların en kısa çözüm yolları görev kitapçığının arkasında mevcuttur. Her bulmacanın birden fazla çözüm yolu mevcuttur.

 Jumpin Oyununun Kazanımları

Jumpin oyunu 7 yaş ve üzeri kişilerde planlama, mantıksal analiz, problem çözme, mekansal algı ve konsantrasyon becerilerinin gelişimini sağlar. 

{{ 'UrunDetay_Etiketler' | translate }}
Jumpin, Jumpin Oyunu, Oyunu,