Penguenler (Pengoloo) - Ahşap (Penguenler (Pengoloo) - Ahşap)

İndirim Oranı : %11 İndirim
Fiyat : ₺209,90(KDV Dahil)
İndirimli : ₺185,90(KDV Dahil)
* ₺23,22 'den başlayan taksitlerle

 

Güney Kutbu'na hoş geldiniz!

Penguenlerimiz sizinle oynamaya hazır. Gizli yumurtaların hangilerini bulacağınızı belirlemek için zarları atın. 4 yaş ve üzeri çocuklar için uygun olan bu oyunda, hafızanız ve birazcık da şans Güney Kutbu yumurta keşfini başarmanızı sağlayacak!

Oyuna en küçük oyuncu başlar. Sıra size geldiğinde zarları atın. Bir turda zarların renkleri ile eşleşen gizlenmiş 2 yumurtayı bulmak için iki hakkınız vardır. Bir pengueni kaldırdığınızda tüm oyuncular gizlenmiş yumurtayı görmelidir. Eğer aradığınız renkte yumurta bulamazsanız penguenleri yerlerine koyun. Böylece sıra bir sonraki oyuncuya geçer. 

Eğer aradığınız renklerden bir yumurta bulursanız, bu yumurtayı penguenle birlikte buz dağının üzerine koyun ve böylece sıra bir sonraki oyuncuya geçer.

Eğer aradığınız iki renkteki yumurtayı da bulursanız, bu yumurtaları penguenlerle birlikte buz dağının üzerine koyun ve tekrar oynayın. 

Başka bir oyuncunun aldığı penguen yumurtalarına bakabilirsiniz (ancak bu yumurtaları almayın). Bir penguen kazanıldığında buz dağından alınamaz. Oyuncuların buz dağındaki penguenlerin yerlerinin değiştirilmesine izin verilmez. Ortadaki penguenler bittiğinde kimde daha çok penguen varsa oyunu kazanır. Eğer bir oyuncu ortadaki penguenler bitmeden 6 pengueni toplarsa oyunu kazanır.

İleri seviye olarak 6 yaş ve üzeri için, penguenler masanın ortasından alındığı gibi rakiplerden de alınabilir. Bu durumda penguenler bir buz dağından diğerine hareket ettirilebilir. 6 pengueni toplayan oyunu kazanır.

 

 

Ödüller:
Dr. Toy 10 Best Games

  • Parenting Magazine Mom-Tested™ Pick
  • NAPPA Gold Award

    Beceriler: Dikkat, hafıza, renkleri tanıma ve strateji geliştirme.

İçindekiler:

. 12 penguen,
. 12 renkli yumurta,
. 4 buzdağı şeklinde puanlama alanı,
. 2 renkli zar,
.
 oyun kuralları.

Benzer Ürünler